Služby

Naše obsiahle skúsenosti so spracovaním dreva môžete využiť pre projekty podľa vlastných predstáv. Pripravíme menšie aj rozsiahlejšie projekty pre súkromné aj komerčné priestory. Pre predstavu si pozrite naše referencie.

Stačí, ak viete čo chcete a my vieme, ako to vyrobiť.

Ponúkame aj sériovú výrobu, výrobu väčšieho množstva výrobkov súčasne hlavne pre firmy a organizácie.

Záručný a pozáručný servis v čo najkratšom čase.

Materiály

Pri všetkých výrobkoch je k dispozícii široká škála farieb a povrchov. Pre drevotriesku okrem štandardného vzorkovníka aj exkluzívne vzorky. Výrobky vyrábané na mieru na želanie zákazníka s dodržaním potrebných nosných prvkov. Náš nábytok je spájaný kvalitným kolíkovým spojom pre čo najväčšiu pevnosť v akomkoľvek pohybe či smere a bez viditeľných skrutiek. U nás máte záruku porovnateľnej a vyššej kvality s lepšou cenou ako ponúkajú iné kuchynské a nábytkové domy a štúdiá. Vysokokvalitné a profesionálne prevedenie všetkých prác. Dokážeme vyrobiť skoro všetko, záleží koľko do toho chcete investovať. V ponuke máme rôzne druhy povrchov ako sú : hladký, gravír, perlička, 3D, vysoký lesk. Zo skiel sú na vvýber rozne druhy. Máme v ponuke aj nalepovanie rôznych motívov. Spríjemnite si svoje chvíle strávené v  prítomnosti akéhokoľvek Vášho nábytku.

Ako postupujeme

Typický projekt začína zadaním koncepcie na základe ktorej vypracujeme viacero alternatív. Najprv ale urobíme prehliadku priestorov a prípadné zadanie konzultujeme aj s Vašim architektom. Je dôležité, aby výsledná práca tvarovo a farebne vhodne zapadla do interiéru. Či sa jedná o predajné priestory, alebo domov, nábytok tvorí dôležitú súčasť vnemov – musí byť príjemný na pohľad aj na dotyk.

Čas realizácie

Dĺžka výroby a dodanie je individuálna a záleží od rozsahu zadania. Príprava materiálu prebieha u nás a následná inštalácia v priestoroch zákazníka.

Zaujímajú Vás ďalšie informácie? Neváhajte nás kontaktovať.

 

Kontaktujte nás

Radi vám pomôžeme s výberom nábytku na mieru a drevených stavieb. Pôsobíme na celom Slovensku a hlavne v Trnavskom regióne.

Kontakt
Ľubomír Cuninka
0905 202 884
lubomir.cuninka@gmail.com

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Novinky